Zde text

PROGRAM SKRZ PRSTY 2022

Letošní ročník bude stát za to!

Kromě podcastů, které ti častokrát naženou husí kůži, si ho budeš moct znovu užít i naživo ve Zlíně. Na jednodenním festivalu na tebe čekají interaktivní workshopy, rozhovory s odborníky a v neposlední řadě netradiční afterparty!

Budeš se moct zapojit do diskuze, která může změnit i tvůj dosavadní názor a pomocí workshopů si vyzkoušet věci na vlastní kůži. 

Save the date! 
9. ročník festivalu proběhne

Ve středu 23. 3. 2022

Na co se můžeš těšit

DOPOLEDNÍ PROGRAM

V mladší generaci, chceme vzbudit povědomí o existenci toxických vztahů. Přimět je o tomto tématu diskutovat s rodiči nebo s přáteli. S nerovným jednáním se v životě setká každý, možná aniž by věděl, že může být obětí toxického vztahu. Chceme studentům pomoci rozeznat hranice a ukázat jim, jak se dá v takových situacích postupovat. Je jen na nás, co si od druhých necháme líbit a kdy je správné se ozvat.

ODPOLEDNÍ PROGRAM

Na programu budou přednášky s řečníky spolu s talky, na kterých si návštěvníci budou moc vyslechnout reálné příběhy a zároveň se k nim vyjádřit, bez toho, aniž by se na ně někdo díval skrz prsty. Můžeš těšit i na velká jména, která mají rozhodně co říct. A na festivalu nebudou chybět ani workshopy. 

AFTERPARTY

Jediné, co ti zatím můžeme prozradit je to, že uslyšíš více undergroundových žánrů a i samotná lokace je spojená s toxickým prostředím.

Podrobný program pečlivě připravujeme

Sleduj naše sociální sítě a web, kde postupně představíme řečníky letošního ročníku a taky hosty jednotlivých dílů podcastů – odkaz na sociální sítě. 

Obsahový a technický
správce projektu
  • Martin Kazík / kazik@utb.cz
Designéři
  • Nina Blažková
  • Ondřej Dlouhý
  • Ferdinand Kacler
Art manažerky
  • Hanka Teplá
  • Alexandra Závracká
Hlavní manažerky
  • Anet Pospíšilová
    Lea Mališáková

© Skrz Prsty 2021, Všechna práva vyhrazena  — PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI