2014

Vůbec první ročník se nesl v duchu tří témat – homofobie, transsexualita a fyzická modifikace. Diskutovali jsme například se sociologem Zdeňkem Slobodou o právech homosexuálů nebo Drag Addicts o sexualitě a genderu. Kromě projekce filmů souvisejících s tématem, mohli návštěvníci zhlédnout divadelní představení avantgardní transsexuální umělecké skupiny DRAG ADDICTS s názvem HOTEL X. Den završila stylizovaná afterparty.

2015

Ročník 2015 se věnoval lidem vyléčených z drogové závislosti a jejich začleňování do společnosti a nekonzumnímu způsobu života. Mluvilo se o squattingu (osídlování prázdných a zchátralých budov), freeganství (boji proti systému, kde vzniká přebytek) a straight edge (lidé, kteří odmítají legální i nelegální drogy). Součástí byli farmářské trhy, divadelní představení, promítání dokumentu a samozřejmě afterparty.

2016

Tématem třetího ročníku byla láska a všechny její podoby, které nemusí být jen krásné a opojné. Rozebíral zakázané formy lásky a úskalí lidí, pro které je láska prokletím. Mluvilo se také o lásce za mřížemi, pedofilii, homosexualitě, BDSM (sado-masochismu) či kybersexu. Mezi přednášejícími byl i nejznámější český pornoherec Robert Rosenberg.  V rámci festivalu mohli účastníci podstoupit anonymní HIV test, nebo zhlédnout dokument na téma láska vs. církev. A jako vždy následovala párty.

2017

Co nás čeká